Отдых в Украине|Полезная информация|О компании|Авиа туры Зарубеж |Сотрудничество|Welcome to Ukraine|Визы\Паспорта\Детские проезные|Страны

Новый Год 2013 зарубежем

On-lile бронирование

Бронь АВИАБИЛЕТОВ

Зимові канікули в Карпатах дітям Заказать

Зимові канікули в Карпатах дітям
Ціна 2000 грн Вартість туру при групі 30+2 

Львів - Івано-Франківськ - Яремче -Яблуниця - Коломия

Тип туру: Країни: Україна  Місто виїзду: Івано-Франківськ Тривалість: 5 днів/ 4 ночі

 
Січ
7

День 1, 07.01
Прибуття до Львова
, зустріч групи на вокзалі. Автобусно-пішохідна екскурсія вулицями старовинного міста Лева. Міська Ратуша, ансамбль площі Ринок, Чорна кам'яниця, Палац Корнякта, колишній Домініканський костел, Королівський арсенал, Порохова вежа, копальня кави та таємничі лабіринти, музей аптека, Оперний театр, театр Марії Заньковецької.Відвідання "Львівської Копальні Кави" (львівська кав’ярня) - креативна кав’ярня в книжковому магазині на площі Ринок, в історичному палаці Любомирських показує, що каву добувають в шахті під Ратушею! Відвідувачі можуть спуститися в "шахту" і також побачити процес "добування" кави.
Відвідання музею Арсенал. В експозиції представлено зразки старовинної зброї з більш як 30 країн світу. Експозиція побудована за хронологічно-тематичним принципом, за видами та місцем виготовлення зброї. Розкішне оздоблення багатьох експонатів дає змогу говорити про них і як про твори ужиткового мистецтва. Чимало пам’яток декоровано дорогоцінними металами, самоцвітами, слоновою кісткою, перлами, коралами, перламутром.

Обід.
Переїзд до Івано-Франківська, поселення в готелі 

День 2, 08.01
Сніданок – шведський стіл.
Оглядова екскурсія по Івано-Франківську. Історія з
аснування міста сягає 17 ст. коли на місці невеликого села Заболоття була побудована фортеця. У 1662 р. було засноване місто польським магнатом Андрієм Потоцьким та назване на честь його сина Станіславовом. Екскурсія охоплює центральну пішохідну вулицю Незалежності,  площу Ринок, Ратушу, Вічевий майдан, будинок Карла Гаусвальда  та Басса, фортечні мури Станиславівської фортеці та Кафедральний собор святого Воскресіння.
Переїзд до м. Яремче
-  перлини Карпат. Видатний центр туризму: місто, яке розташоване на скелястому березі швидкоплинної річки Прут. Пориньте в світ мальовничої природи та гуцульського колориту. Відвідання знаменитиго гуцульського ринку, де представлені усі вироби народних умільців – запашні трави, красиві вишиванки, карпатські гриби, вироби з вовни та неповторна кераміка. Огляд унікальної дерев’яної пам’ятки гуцульської архітектури ресторану-музею, який збудований без використання жодного цвяха.
Відвідання яремчанського заповідника «Міні-зоопарку». В якості прогулянки на свіжому повітрі, море задоволення для дітей принесе міні-зоопарк з місцевими дикими тваринами. Це вольєрне господарство Карпатського національного природного парку створене в 1992 році. Тут чисте повітря, багато зелені. Кілька вольєрів з плямистими оленями, косулями і дикими кабанами викликають неабияку цікавість у дітей. Повернення до м. Івано-Франківськ.
Майстер –клас з ресторанного етикету.
Правила користування столовими приборами, унікальні легенди та смачні історії виникнення знаменитих страв та напоїв. (у програму входить також вечеря)  

День 3, 09.01
Сніданок – шведський стіл.
Катання Яблуниця або Буковель. Лижі, санки, море снігу та позитиву.
Ланчпакет.

Повернення до м. Івано-Франківськ.
Вечеря.

День 4, 10.01
Сніданок – шведський стіл.
Катання Яблуниця або Буковель.
Ланчпакет.

Вечеря.
Повернення до м. Івано-Франківськ.

День 5, 11.01
Сніданок – шведський стіл.
Автобусна екскурсія до Коломиї – музей “Писанка”
(єдиний у світі музей писанкового розпису), музей “Гуцульщини та Покуття ім.Й.Кобринського” (весільний та святковий одяг, предмети побуту та музичні інструменти, макети української церкви, стародавня кераміка та гуцульські прикраси).
Повернення до м. Івано-Франківськ.
Обід.
 Від’їзд групи.

Внимание!!! Все материалы и цены, размещенные на сайте, носят справочный характер и не являются публичной офертой.

0443326742     Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

0443628659     Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

0937231033

 

 

Детский  зарубежные языковые лагеря
школы на лето 2017 год
 
 

 

Английский вариант сайтаMail ru

\n Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script counter--> \n Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script counter-->
   
online pharmacy *** buy cialis professional